M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wysowianka wspiera biathlonistów

Katarzyna Woźniak | 15 stycznia 2016, 06:00

Umowa pomiędzy podmiotami a reprezentacją została podpisana na rok.

Uzdrowisko Wysowa SA, producent wód mineralnych Wysowianka i zarazem właściciel Uzdrowiska Wysowa, oraz Polska Reprezentacja w Biathlonie rozpoczęły oficjalną, partnerską współpracę. Firmie i biathlonistom zależy na wspólnym promowaniu zdrowia, sportu oraz swoich marek i zawodników. Umowa gwarantuje m.in. obecność logo Wysowianki na strojach reprezentacji, możliwość regeneracji dla sportowców w uzdrowiskach należących do Uzdrowisko Wysowa SA.
Umowa pomiędzy podmiotami została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata. Obie strony liczą również na współpracę związaną z igrzyskami olimpijskimi w Korei w 2018 r.

Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 r. i od początku istnienia zajmuje się produkcją wód mineralnych. Główne marki wody to Wysowianka, Wysowianka Zdrój oraz lecznicze Henryk, Franciszek, Józef. Uzdrowisko Wysowa SA zajmuje się również lecznictwem uzdrowiskowym. Firma zarządza Sanatorium Uzdrowiskowym "Biawena”, Szpitalem Uzdrowiskowym „Beskid” oraz Zakładem Przyrodoleczniczym.
Reprezentacja Polski w Biathlonie ma w składzie światową elitę sportowców. Są w niej medalistki mistrzostw świata i Europy. Główne zawodniczki to: Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska -Ziemniak. Czołowi biathloniści to Łukasz Szczurek oraz Grzegorz Guzik.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,