M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Eska Info dociera do kolejnych miast

Katarzyna Woźniak | 23 lutego 2016, 06:00

Portal z newsami lokalnymi dociera również do Rzeszowa i Szczecina.

Portal z newsami lokalnymi Eska Info (Time SA) został poszerzony o dwa kolejne miasta - Rzeszów i Szczecin. Portal działa od lipca 2015 roku i do tej pory zawierał informacje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Lublina i aglomeracji śląskiej.
Portal publikuje materiały przygotowywane przez reporterów radiowych i dziennikarzy internetowych Radia Eska. Uzupełnia je przegląd wiadomości z innych serwisów, ciekawostki dotyczące poszczególnych miast, a także aktualizowane na bieżąco informacje o pogodzie i sytuacji na drogach. Eska Info udostępnia także w formie podcastów lokalne serwisy radiowe z poszczególnych miast.
Atutem serwisu ma być system agregacji treści z innych mediów, głównie lokalnych, które dotychczas nie miały szansy przebić się z przekazem poza dzielnicę czy miasto. Jednym z elementów innowacyjności ma być uwzględnianie popularności treści w mediach społecznościowych, a w szczególności wśród fanów Eski w Facebooku. System został przygotowany przez firmę BrandOo Media, specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań opartych na monitoringu mediów społecznościowych.
Portal dostępny jest zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej.

Czytaj więcej na temat: , , ,