M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BBC Worldwide sprzedało TVP dwa formaty

Piotr Machul | 15 lipca 2016, 06:00

Powstaną polskie wersje programów rozrywkowych "Honey We’re Killing The Kids" oraz "The Great Bake Off". Zobaczymy je jesienią w TVP2.

BBC Worldwide sprzedało dwa formaty telewizyjne: "Honey We’re Killing The Kids" oraz "The Great Bake Off" na polski rynek. 

"Honey We’re Killing The Kids" to program, w którym psycholog dziecięcy odwiedza rodziny prowadzące niezdrowy tryb życia i pokazuje im, do czego mogą doprowadzić w przyszłości złe nawyki ich dzieci. "The Great Bake Off" to turniej wypieków, w którym cukiernicy amatorzy próbują zachwycić jurorów swoimi talentami. Format stworzony przez Love Productions, to hit brytyjskiej telewizji, oglądany przez 15 milionów widzów i licencjonowany do 21 krajów.

Obydwa formaty zostaną wyprodukowane dla TVP2 i wyemitowane na tym kanale już jesienią tego roku. "The Great Bake Off" miał już swoją polską premierę dzięki emisji dwóch sezonów w TLC, jako "Polski turniej wypieków".

Szczegółowe informacje na temat umowy z TVP oraz produkcji i dat emisji premierowych odcinków nie zostały podane.

BBC Worldwide jest komercyjnym ramieniem i własnością British Broadcasting Corporation (BBC). Do jego zadań należy rozwój marek BBC, pozyskiwanie widzów, uzyskiwanie przychodów z reklam. BBC Worldwide inwestuje w produkcje BBC oraz komercjalizuje je.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,