M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Samsung promuje piekarniki

Katarzyna Woźniak | 27 października 2016, 06:00

Produkty firmy promowane są we współpracy z Bakallandem.

Startuje promocja piekarników marki Samsung realizowana we współpracy z firmą Bakalland i marką Delecta. W ramach promocji osoby, które kupią piekarnik Samsung, otrzymają słodki prezent.
Aby wziąć udział w promocji, należy wybrać dostosowany do swoich potrzeb piekarnik, zarejestrować się na stronie internetowej i odebrać zestaw do domowych wypieków marek Bakallandu. W wyborze przepisu pomoże też "Mała księga ciach” z praktycznymi poradami przygotowanymi przez kuchennych ekspertów. Ofertą objęte zostały wszystkie modele piekarników, a promocja potrwa do 24 grudnia br.
Promocja stanowi element kampanii piekarników Samsung, w ramach której firma wspiera również kulinarną rywalizację uczestników programu "Bake Off – Ale ciacho!”.
Ósmy odcinek programu "Bake off - Ale ciacho!” w TVP2 obejrzało 1,7 mln widzów w grupie 4+ (13,68 proc.). Dzięki temu wynikowi program prowadzony przez Annę Gacek i Paulinę Mikułę został liderem pasma. Z kolei w grupie 16-49 "Bake off – Ale ciacho!” zobaczyło niemal 800 tys. widzów (14,13 proc.), a w grupie 16-59 ponad 1 mln osób (13,37 proc.). We wszystkich trzech grupach ostatni odcinek był rekordowy pod względem liczby widzów i uplasował się na pozycji lidera pasma zarówno w grupie 4+, jak i 16-49.
Za organizację akcji promocyjnej odpowiada Cursor SA, kreację materiałów promocyjnych (prasa, digital) - Cheil, natomiast za zakup mediów - Starcom.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,