M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

T-Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię

Maciej Burlikowski | 3 listopada 2016, 06:00

Magentowy operator proponuje Smartfonerię - smartfony w najlepszych cenach. Patricia Kazadi i Piotr Kędzierski w rytmie "Merry Christmas Everyone" Shakin' Stevensa.

Firma telekomunikacyjna T-Mobile Polska rusza ze świąteczną odsłoną reklamową. Operator promuje najnowszą ofertę o nazwie Smartfoneria, w ramach której będzie oferował np. smartfony (aktualnie: oferta telefonów Samsunga) w okazyjnych cenach.

W świątecznej kampanii T-Mobile występują Patricia Kazadi i Piotr Kędzierski. Towarzyszyć im będą laureaci T-Mobile Show – wakacyjnego konkursu operatora.

Kampania będzie prowadzona w ogólnopolskich i tematycznych stacjach TV (emisja 30- i 15-sekundowych spotów), w radiu, na outdoorze (OOH) oraz w internecie (w tym w mediach społecznościowych).

Za koncepcję kreatywną oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Bridge2Fun, planowaniem i zakupem mediów zajął się Starcom MediaVest Group. Kreacje internetowe przygotował SMG LiquidThread, a materiały BTL opracowała agencja G7. Działania w kanałach społecznościowych prowadzi Agencja Warszawa. Zdjęcia do kampanii wykonał fotograf Robert Wolański.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,