M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Szymon Nessel dyrektorem kreatywnym w Engine

Tomasz Wygnański | 28 listopada 2016, 06:00

Zastąpił Tomasza Okulicza, który zajmie się reżyserią, ale nadal ma współpracować z agencją.

Stanowisko dyrektora kreatywnego agencji Engine objął Szymon Nessel. Będzie odpowiedzialny za prowadzenie działu kreacji, jego rozwój oraz tworzenie konceptów zintegrowanych kampanii reklamowych w mediach tradycyjnych i digital.
Nessel ma wieloletnie doświadczenie w reklamie i planowaniu komunikacji zdobyte w fullserwisowych agencjach reklamowych i domach mediowych. Wcześniej związany był m.in. z agencjami Tequila Polska i Sales Link (TBWA Poland), gdzie zajmował stanowisko head of strategy & creative, a także domem mediowym IDMnet, gdzie pełnił obowiązki creative & strategy directora. Ostatnio odpowiedzialny był za strategię w agencji Grupa 3.
W swojej dotychczasowej karierze współpracował z takimi klientami jak m.in.: BZ WBK, Rockwool, Tyskie, Monnari, Vitapil oraz TFI KBC Polska. Był również wykładowcą na Wydziale Zarządzania  i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Szymon Nessel zastąpi w Engine Tomasza Okulicza, który zdecydował o skupieniu swojej kariery na reżyserii, ale nadal będzie z Engine współpracować projektowo.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,