M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Biuro Reklamy TVP brokerem reklam w TVS

Piotr Machul | 8 grudnia 2016, 06:00

To pierwszy kanał spoza oferty TVP, który obsłuży biuro.

Od stycznia 2017 r. kanał TVS dołączy do oferty reklamowej TVP. Biuro Reklamy TVP będzie odpowiadać za sprzedaż oferty reklamowej i sponsorskiej TVS. To pierwsza stacja spoza portfolio Telewizji Polskiej, która będzie obsługiwana przez Biuro Reklamy TVP.

Rozpoczęcie współpracy z innymi stacjami telewizyjnym to efekt realizacji ogłoszonej wiosną br. strategii wzmocnienia pozycji Biura Reklamy TVP na rynku reklamowym. – Współpraca z TVS to pierwszy widoczny przejaw rozbudowy zakresu działalności Biura Reklamy TVP – mówi Maciej Stanecki, członek zarządu TVP.

TVS to obecny na rynku od 2008 r. kanał o charakterze uniwersalnym z ofertą programową skierowaną do ogólnopolskiego widza, jednak o unikatowym regionalnym charakterze. Obecnie stacja dostępna jest w naziemnym odbiorze DVB-T w aglomeracji śląskiej, wszystkich platformach cyfrowych oraz w ponad 300 sieciach kablowych na terenie Polski. Dociera do ponad 64 proc. polskich gospodarstw domowych.
Telewizja Polska przejmuje rolę brokera TVS od biura TVN, które obsługuje TVS obecnie.

Obecnie biuro reklamy, poza stacjami TVP, prowadzi działania brokerskie dla Polskiego Radia (sprzedaż reklamy w internecie).

 

Czytaj więcej na temat: , , , ,