M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

W.Kruk z działaniami na walentynki

Katarzyna Woźniak | 13 lutego 2017, 06:00

Jubiler współpracuje w ramach aktywności z agencją Hand Made.

Jubiler W.Kruk (Vistula) ogłosił konkurs dla zakochanych z okazji zbliżających się walentynek. Jeden z najstarszych jubilerów w Polsce organizuje działania we współpracy z agencją hand Made, a konkurs realizowany jest pod hasłem Miłosna Wiadomość W.Kruk.
Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu zdjęcia podpisanego miłosną wiadomością. W przypadku zwycięstwa - miłosne wyznanie zostaje wygrawerowane na naszyjniku w formie złotej koperty. Do konkursu przystąpić można poprzez opublikowanie zdjęcia z odpowiednimi hashtagami (#miłosnawiadomość, #wkruk). Prace, które spełniają warunki regulaminu, są prezentowane w galerii przypisanego do konkursu minisitu: milosnawiadomosc.pl. Zwycięzcy tygodnia otrzymują naszyjnik wraz z dedykowanym grawerem. Nagrodę główną stanowi natomiast zestaw luksusowych zegarków Doxa dla niej i dla niego. Konkurs trwa do 19 lutego.
Za kreację konkursu odpowiada agencja Hand Made, która przygotowała dedykowany minisite oraz zajęła się obsługą konkursu i jej komunikacją w kanałach social media.