M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Magazyn "Kukbuk" wprowadza swój certyfikat jakości

Katarzyna Woźniak | 23 lutego 2017, 06:00

Certyfikat ma być przyznawany lokalnym producentom żywności i rzemieślnikom.

Magazyn "Kukbuk" wprowadza certyfikat jakości "Kukbuk poleca". Ma to być odznaczenie, które w przeciwieństwie do innych nie będzie przyznawane restauracjom ani kucharzom, ale małym, lokalnym producentom żywności oraz rzemieślnikom. Warunkiem zgłoszenia jest nadesłanie do redakcji próbek swoich produktów, które poddane będą ocenie m.in. pod kątem smaku, zapachu, składu, opakowania, wyglądu i jakości. Najlepsze z nich otrzymają roczne wyróżnienie "Kukbuk poleca” oraz szereg korzyści płynących z jego posiadania.
Lokalni producenci chcący zdobyć wyróżnienie mogą wysłać od trzech do pięciu swoich produktów razem z formularzem zgłoszeniowym do testowania na adres redakcji do 21 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone w maju br.
Certyfikat ma podnieść prestiż producenta, który go otrzymał, sprzyjać uzyskaniu zaufania klientów oraz komunikować im, że dane produkty są najlepszej jakości. O wszystkich wyróżnionych będzie można przeczytać w specjalnej zakładce na stronie WWW magazynu. Dodatkowo każdemu z nich zostanie poświęcony odrębny artykuł na stronie szerzej opisujący jego działalność. Odznaka zostanie przyznana na rok, co oznacza, że można będzie się nią legitymować do połowy 2018 r.
Partnerami akcji "Kukbuk poleca" są: Kuchnia+, RDC, Wp.pl, "Food Service", Rano Zebrano, Slow Market, Slow Weekend.

Czytaj więcej na temat: , , , ,