M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dwa awanse i nowa osoba w Imagine

Maciej Florek | 4 kwietnia 2017, 06:00

Awansują Aleksander Tryzna i Justyna Staszewska. W zespole agencji pracę zaczyna Magdalena Mazurkiewicz.

Aleksander Tryzna awansował ze stanowiska account managera w agencji Imagine, objął nowo utworzone stanowisko new business managera. Wcześniej pozyskiwanie klientów było zadaniem Tomasza Mazurka, client
service directora, który odszedł z agencji. Obowiązki zarządzania działem obsługi klienta dotychczas należące do Mazurka przejęła z kolei Justyna Staszewska, która awansowała ze stanowiska senior account managera na stanowisko client service directora.

Tryzna ma sześcioletnie doświadczenie agencyjne. Bezpośrednio przed przejściem do Imagine pracował w agencji kreatywnej Oxymoron. Staszewska ma wieloletnie doświadczenie w branży digital. Przed przejściem do Imagine
pracowała m.in. w agencji reklamowej Vision, współpracowała z porównywarką cen Okazje.info oraz koordynowała marketing start-upów dla GreenMedia.

Jednocześnie do zespołu Imagine dołączyła Magdalena Mazurkiewicz, która objęła stanowisko PR managera. Wcześniej pracowała m.in. w agencji kreatywnej 2inCreatives, gdzie odpowiadała za kreowanie treści na potrzeby mediów społecznościowych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,