M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Martin Freeman w reklamie Vodafone

Paweł Piasecki | 29 maja 2017, 06:00

Brytyjski aktor występuje w pierwszej kampanii Vodafone od czasu przejęcia budżetu przez Ogilvy & Mather.

Freeman, znany z ról w "Hobbicie" i "Sherlocku", gra mało subtelnego gościa na weselu w spocie wyreżyserowanym przez Daniela Kleinmana. Stara się przestrzec kobietę przed zamieszczeniem filmu z wesela w internecie, co przecież musi słono kosztować. Wtedy dowiaduje się, że jako abonentka Vodafone nie płaci nic za roaming. Brytyjski operator komunikuje w ten sposób konsumentom, że zniósł niedawno opłaty roamingowe w 50 lokalizacjach na świecie.

Vodafone i Team Red (część WPP, w skład której wchodzą Ogilvy & Mather i MEC) rozpoczynają pierwszą zintegrowaną kampanię marki od stycznia br., gdy wart 50 milionów funtów budżet reklamowy telekomu został przeniesiony do O&M London z Grey London.
 
Kampania rusza w piątek 26 maja - brytyjscy widzowie zobaczą główny spot w trakcie "Coronation Street" w ITV, a w mediach społecznościowych zostanie pokazany follow-up pod tytułem "Wymówka". Kampania obejmie także strony internetowe, radio i prasę. Oba filmy będzie można obejrzeć na kanale Vodafone na YouTube.
 
(Campaign)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,