M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Start-up Virthu zaprezentuje swój projekt na Festiwalu Lions Innovation w Cannes

Katarzyna Kacprzak | 7 czerwca 2017, 06:00

Start-up Program organizowany jest w ramach Forum Innovation 2017.

W tegorocznej edycji Start-up Program, podczas speed dates, na podstawie przeprowadzonego głosowania został wyłoniony start-up, który otrzymał możliwość wyjazdu na Lions Innovation do Cannes. Start-upem tym został Virthu (dawniej Avatar Genies), czyli wirtualne, animowane postacie w 3D, sterowane na żywo. - Avatary mogą wyglądać jak rzeczywista osoba albo postać z bajki. Można wyświetlić je na każdym ekranie: od telewizora po hologram z mgły, gdzie unoszą się w powietrzu - mówią o projekcie jego twórcy Adrian Perdjon i Marcin Panek.

Ponadto Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR wyróżniło dwóch najwyżej ocenianych przez uczestników programu oraz najbardziej zaangażowanych w projekt mentorów. Szansę pojawienia się na Festiwalu w Cannes otrzymali Wiola Łada-Szewczenko, head of Ecselis Poland, Havas Media Group, oraz Jan Zając, współzałożyciel prezes Sotrendera.

Start-up Program organizowany w ramach Forum Innovation 2017 to trzecia edycja projektu stworzonego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR dla wyselekcjonowanych start-upów. Program składał się z trzech etapów: szkolenia grupowego z zakresu komunikacji i budowy marki, miesięcznego mentoringu oraz speed date’ów podczas Forum Innovation.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,