M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Publicis Media rozwija współpracę ze start-upami

Tomasz Wygnański | 20 czerwca 2017, 06:00

W departamencie Business Transformation Publicis Media rozpoczął działalność zespół NextTechNow, który będzie pomagał marketerom nawiązywać współpracę ze start-upami.

NextTechNow jest inicjatywą sieciową Publicis Media. Dostęp do niej będą mieli klienci wszystkich agencji należących do Publicis Media w Polsce: Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.
W obszarze zainteresowania NextTechNow są przede wszystkim start-upy dysponujące rozwiązaniami gotowymi do wprowadzenia oraz takie, które działają w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Wsparciem w realizacji planów biznesowych, jakie stawia sobie zespół NextTechNow, będzie strategiczna współpraca z firmą Reaktor Warsaw.
- NextTechNow wyróżnia się tym, że koncentruje się na małych partnerach technologicznych i firmach oferujących gotowe rozwiązania głównie z obszaru MarTech. W rezultacie możemy stwierdzić, że stawiamy klientów w centrum naszego modelu biznesowego. Osiągamy to dzięki łączeniu globalnej bazy start-upów i wiedzy naszych ekspertów z know-how oraz lokalnymi bazami start-upów, jakimi dysponuje nasz partner Reaktor Warsaw – mówi Sławomir Szwaj, head of startups cooperation w Publicis Media Business Transformation.

Reaktor Warsaw to miejsce, w którym start-upy mogą pracować, wymieniać się wiedzą i współpracować. Reaktor znany jest z organizowania comiesięcznych spotkań dla młodych przedsiębiorców o nazwie OpenReaktor oraz programu preakceleracyjnego ReaktorX, umożliwiającego rozwój osobom, które po raz pierwszy założyły start-up i dopiero wchodzą w świat biznesu. 

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,