M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Małek wydawcą w ZPR Media, a Marta Radzik-Maj naczelną "Zdrowia"

Piotr Machul | 30 sierpnia 2017, 06:00

Wydawca wprowadza zmiany w segmencie Parenting i Zdrowie.

Anna Małek została wydawcą segmentu Parenting i Zdrowie w Grupie ZPR Media. Odpowiada za miesięczniki "Zdrowie" i "M jak Mama" oraz serwisy Poradnikzdrowie.pl i Mjakmama.pl.

Marta Radzik-Maj objęła stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Zdrowie". Nową funkcję łączyć będzie z dotychczasowymi obowiązkami redaktor naczelnej miesięcznika "M jak Mama" oraz serwisu Mjakmama.pl.

Anna Małek pracuje w Grupie ZPR Media od ponad 10 lat. Na początku związana była z serwisami o tematyce budowlanej i z zakresu rynku nieruchomości (Muratorplus.pl, Murator Nieruchomości – obecne Tuznajdziesz.pl, Muratordom.pl). W 2011 r. objęła stanowisko redaktor naczelnej serwisu Muratordom.pl. Cztery lata później nadzorowała wdrożenie cyfrowej prenumeraty miesięcznika "Murator" i została dyrektorem ds. cyfryzacji prasy. Od lipca 2016 r. - jako wydawca grupy tytułów Parenting - odpowiadała za miesięcznik "M jak Mama" i serwis Mjakmama.pl.

Marta Radzik-Maj związana jest z Grupą ZPR Media od stycznia 2007 r. W redakcji "M jak Mama" pracuje od początku istnienia miesięcznika. Najpierw pełniła funkcję zastępcy naczelnego, a w lipcu 2012 r. została redaktor naczelną "M jak Mama". Od sierpnia 2016 r. kieruje także redakcją serwisu Mjakmama.pl.

W "Zdrowiu" zastąpiła Izabellę Radecką, która rozstała się z Grupą ZPR Media. Przed 2007 r. Marta Radzik-Maj pracowała w wydawnictwie G+J Polska oraz współpracowała ze studiem reportażu Programu I Polskiego Radia.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,