M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ESky.pl wkręca w podróżowanie

Katarzyna Woźniak | 1 września 2017, 06:00

Platforma dla miłośników podróży startuje z kampanią.

W drugiej połowie sierpnia ruszyła kampania marketingowa promująca eSky.pl SA, platformę oferującą możliwość kompleksowego planowania podróży. Kampania obejmuje zarówno krótkie spoty telewizyjne, jak i działania online wykorzystujące popularne media społecznościowe i platformy wideo. Działania promocyjne prowadzone są pod hasłem "Wkręć się w podróżowanie” i mają na celu zachęcenie Polaków do planowania wyjazdów nie tylko w wakacje.
Właśnie ruszyły wspierające działania digitalowe: kampania promocyjna marki na Facebooku, Instagramie i Twitterze, krótkie spoty reklamowe na YouTube i VoD (Player i TVP VoD) oraz reklamy w portalach podróżniczych.
Zwieńczeniem całej komunikacji jest uruchomienie nowego serwisu WWW. Ma być on źródłem informacji o ciekawych kierunkach oraz dodatkową pomocą w zaplanowaniu wyjątkowej podróży. Odbiorcy znajdą tam także wskazówki i porady dotyczące planowania podróży oraz treści edukacyjne dotyczące m.in. praw przysługujących podróżnym.
Organizatorem działań promocyjnych jest dom mediowy Media Republic. Za produkcję spotów reklamowych odpowiada agencja kreatywna Creogram, a materiały graficzne dostarcza H2O Creative.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,