M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Złote Przeboje zajmuje się spełnianiem marzeń

Katarzyna Woźniak | 1 września 2017, 06:00

Od poniedziałku na antenie stacji nowa zabawa dla słuchaczy.

W najbliższy poniedziałek, 4 września br., na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) pojawi się nowa zabawa dla słuchaczy "Radio Złote Przeboje spełnia marzenia". Stacja chce stworzyć swoim słuchaczom okazję do realizacji ich marzeń.
Codziennie słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wysyłać do radia SMS-y, w których podzielą się swoimi marzeniami - może to być zarówno remont mieszkania, zagraniczna podróż, skok ze spadochronem, jak i kolacja z kimś znanym i lubianym. W każdy piątek spośród SMS-ów nadesłanych przez słuchaczy pod numer telefonu 7273 zespół stacji wybierze najbardziej oryginalne i niezwykłe marzenie. Radio Złote Przeboje nie tylko je spełni, ale również zapewni jego autorowi gotówkę na dodatkowe wydatki.
Kamil Baleja, który od 1 września br. prowadzi poranny program w Radiu Złote Przeboje, będzie w trakcie jego trwania dzwonić do jednego ze słuchaczy, by spełnić jego marzenie. Zwycięzców zabawy będzie można usłyszeć na antenie od poniedziałku do czwartku o 9:45, a w każdy piątek - o 16:45.
Od 15 września br. nową zabawę na antenie stacji będzie wspierać kampania w internecie (Ipla.pl, Onet.pl, WP.pl, serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe), w kinach sieci Helios, w prasie ("Fakt") oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Spot wyprodukowało SVG Studio, a za scenariusz odpowiadał dział programu i promocji Grupy Radiowej Agory.

Czytaj więcej na temat: , , ,