M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Megaśrody w Multikinie zastępują Środy z Orange

Katarzyna Woźniak | 1 września 2017, 06:00

Sieć Multikino SA wprowadza własną promocję.

Sieć Multikino wprowadza Megaśrody - specjalną promocję na bilety, która zastąpi Środy z Orange. Od 6 września w każdą środę bilet do Multikina na dowolny seans 2D lub 3D będzie kosztował 14,90 zł.
Bilety na środowe seanse w specjalnej cenie będą dostępne dla wszystkich widzów.
Wybierając Megaśrody, będzie można zakupić dowolną liczbę biletów - każdy za 14,90 zł, na wybrany seans 2D lub 3D wyświetlany w środy w kinach sieci Multikino na terenie całego kraju. W przypadku seansów 3D cenę 14,90 zł należy powiększyć o dopłatę za okulary niezbędne do obejrzenia filmu w technologii 3D. Oferta obejmuje także wszystkie środowe seanse Multikina VR by Samsung, czyli projekcje w technologii VR, na które zaprasza warszawskie Multikino Złote Tarasy.
Wprowadzenie oferty zbiegnie się z pojawieniem na dużym ekranie długo oczekiwanych premier. "To” – najnowszej ekranizacji powieści Stephena Kinga, "Lego Ninjago: Film", "Kingsman: Złoty krąg”. Polskie kino zaprezentuje kontrowersyjny "Botoks” w reżyserii Patryka Vegi. Październik przywita fanów klasyki kina sequelem "Blade Runner 2049” z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych, a wielbiciele powieści Jo Nesbø ucieszą się na premierę "Pierwszego śniegu”.

Czytaj więcej na temat: , , ,