M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

RMF FM odświeża ramówkę na jesień

Maciej Florek | 1 września 2017, 06:00

Nowości i zmiany w poszczególnych pasmach.

W jesiennej ramówce RMF FM wprowadza odmienione pasma weekendowe. Na antenie stacji pojawią się nowi prowadzący – Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał, a Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego podczas finałów Loterii RMF FM - Szczęśliwa 13-tka. W weekend w RMF FM pojawi się nowy program "Lepiej być nie może” (sobota-niedziela od 10 do 15) i nowy duet Aleksandra Filipek i Paweł Jawor. W soboty od 15 do 17 antena należy do Ewy Farnej ("To lubię”), a w niedzielę do Marka Piekarczyka, który poprowadzi swego "Buntownika z wyboru” w towarzystwie Krzysztofa Urbaniaka.

O 17 w weekendy pojawi się kolejna nowość: "Wolne żarty”, show radiowy, w którym Karol Modzelewski, stand-uper, i Krzysztof Urbaniak przedstawią najważniejsze wydarzenia tygodnia w krzywym zwierciadle.

W dni powszednie pasmo "Wstawaj szkoda dnia” (5.30-9.00) poprowadzi tercet Mariusz Kałamaga, Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron. Gospodynią południowego "Byle do piątku” (9-14) będzie Ewelina Pacyna, a od 14 do 18 "Lepszą połową dnia” zajmą się Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz.

Wieczory w RMF tradycyjnie to "Poplista" Dariusza Maciborka (od 19), "Wszystko w temacie” (od 23, Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak) oraz "Dobra Nocka” (od 1 w nocy, Michał Adamski, Aleksandra Filipek, Paweł Jawor).

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,