M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PKO BP dla małych i średnich firm

Maciej Burlikowski | 22 września 2017, 06:00

Kampanię "Moja firma jest tam, gdzie ja" przygotowały: Agencja Warszawa i Havas Media.

Bank PKO BP rusza z nową ofertą dla małych i średnich firm, którą wspiera działaniami reklamowymi.

Klienci zakładający PKO Konto Firmowe bądź PKO Rachunek dla Biznesu mogą otrzymać 10 GB mobilnego internetu miesięcznie przez cały rok. Aby skorzystać z promocji, należy podać swój numer telefonu i wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych. Promocja potrwa do końca października br.

Ofercie towarzyszy kampania reklamowa. Spoty telewizyjne w ramach kampanii pojawią się w głównych stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych. Równolegle prowadzone są działania w internecie, w ramach których Bank zaprosił do współpracy młodych polskich przedsiębiorców - twórców aplikacji Footsteps. Przekazy reklamowe eksponowane będą również na siatkach wielkoformatowych, maskach bankomatowych oraz witrynach i materiałach w placówkach banku. Kampania telewizyjna oraz w internecie trwa od 11 września do 31 października. Kampanię od strony kreatywnej przygotowała Agencja Warszawa, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Havas Media.

- Małe i średnie przedsiębiorstwa to sektor bardzo ważny dla PKO BP, dlatego już po raz drugi w tym roku startujemy z dużą kampanią adresowaną do tego segmentu. Po majowej akcji "Mój bank działa na moje konto", wracamy z hasłem "Moja firma jest tam, gdzie ja” i bonusem w postaci mobilnego internetu - wskazuje Michał Kuczmierowski, dyrektor pionu marketingu i komunikacji banku PKO BP.

Czytaj więcej na temat: , ,