M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Getin Bank stawia na Proste Zasady

Maciej Burlikowski | 3 października 2017, 06:00

W przyszłym tygodniu bank ruszy z kampanią uproszczonej oferty detalicznej.

Getin Bank to kolejny krajowy bank, który decyduje się radykalnie uprościć ofertę rachunków osobistych. W miejsce dotychczasowych kont, m.in. kont Getin Up!, pozostawi w praktyce jeden podstawowy ROR: Konto Proste Zasady.

Jego nazwa odnosi się faktycznie do prostych zasad: jeśli w ciągu miesiąca klient wykona jedną dowolną transakcję kartą płatniczą lub płatność mobilną w systemie Blik, to prowadzenie konta, karta do niego, przelewy internetowe i wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w kraju będzie miał bezpłatnie.

W przyszłym tygodniu Getin Bank wystartuje z dużą kampanią (m.in. w TV i internecie) tej oferty. Kreację reklam przygotowuje agencja reklamowa BBDO Warszawa, planowaniem i zakupem mediów zajmuje się zaś dom mediowy OMD (Optimum Media), który niedawno przejął ten budżet od Spark Foundry (Publicis Media).

W ostatnich miesiącach na podobne uproszczenie oferty rachunków osobistych zdecydowały się m.in. takie banki, jak: BZ WBK, Alior Bank, Bank Millennium oraz Raiffeisen Polbank.  

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,