M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kolejna kreacja w kampanii marki Wawel

Katarzyna Woźniak | 3 października 2017, 06:00

Producent czekolady zaprezentował trzeci spot kampanii.

Jak informowaliśmy w serwisie MMP24 z 12 września, firma Wawel wystartowała z nową platformą komunikacji. Producent właśnie zaprezentował trzeci spot w ramach kampanii, uruchamiając tym samym kolejne odsłony działań promocyjnych dla swoich submarek.
Kampania obejmuje promocję brandów czekoladek nadziewanych Malaga, Tiki Taki i Kasztanki oraz kampanię outdoorową czekolad w pięciu smakach.
Za strategię komunikacji i kreację odpowiada agencja Schulz Brand Friendly, za produkcję Lemon Film Studio, za obsługę PR Garden of Words Group, a za zakup mediów dom mediowy Mets. Spot Malaga, Tiki Taki i Kasztanki nawiązuje do radia, osadzając w głównej roli prezenterkę radiową, która przekazuje dobre wiadomości. Za reżyserię spotu ponownie odpowiada australijski reżyser Sebastien Guy. Kampania widoczna będzie w czołowych stacjach telewizyjnych, a poza TV obejmie także działania digital, public relations oraz prasę.
Aktualnie na rynku pojawiają się kolejne produkty Wawelu w nowych opakowaniach i z nową recepturą: bez sztucznych aromatów, barwników czy zbędnych substancji konserwujących. Na nośnikach OOH zobaczymy kreacje promujące czekolady w różnych smakach.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,