M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Michał Fal szefem newsroomu Gazeta.pl

Katarzyna Kacprzak | 3 października 2017, 06:00

Zastąpił na stanowisku Hannę Rydlewską.

Michał Fal
Michał Fal
Stanowisko szefa newsroomu Gazeta.pl objął Michał Fal, wcześniej szef wydawców serwisu Wiadomości.gazeta.pl, sekretarz redakcji i superwydawca strony głównej portalu.

Fal pracuje w Gazeta.pl od 2014 r. Wcześniej był autorem i wydawcą w serwisie NaTemat.pl oraz redaktorem i reporterem w dziale film serwisu Orange.pl. Zastępczynią Michała Fala została Milena Bryła, która dotychczas w roli producenta odpowiadała za newsową obsługę głównych wydarzeń w portalu. Teraz będzie odpowiadała za jakość treści newsowych i wyniki oglądalności serwisu. Zmiana personalna nastąpi również na stanowisku sekretarza redakcji Gazeta.pl - obejmie je Jan Rakoczy, wydawca serwisu Wiadomości.gazeta.pl.

Do zespołu Gazeta.pl dołączyła również Karolina Deling-Jóźwik, która obejmie nowe stanowisko szefowej wydawców strony głównej Gazeta.pl. Przez trzy ostatnie lata była wydawcą strony głównej Wirtualnej Polski. Na potrzeby tej strony planowała i koordynowała pracę licznych redakcji Grupy WP. Wcześniej pracowała w portalu TVN24.pl - jako redaktor, wydawca i sekretarz redakcji.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,