M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Oranżada Hellena ze świąteczną kampanią

Katarzyna Woźniak | 28 listopada 2017, 06:00

W działaniach ponownie wykorzystano wizerunek Kuby Wojewódzkiego.

Wystartowała kampania reklamowa marki Oranżada Hellena z portfolio firmy Colian SA. Bohaterami spotu są Kuba Wojewódzki oraz Oranżadowy Mikołaj. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, internecie i punktach sprzedaży.
Świąteczna kampania jest konsekwencją platformy komunikacyjnej "Autentycznie Naj" i hasła "Cudze chwalicie, swego nie znacie". W sezonie świątecznym po raz pierwszy marka będzie realizowała tak intensywne działania wizerunkowo-sprzedażowe.
Kampania obejmuje zasięgiem największe ogólnopolskie stacje telewizyjne: TVP, Polsat, TVN i stacje tematyczne. Będzie realizowana również w internecie, w tym na Facebooku i YouTube. Produkty marki mają też specjalne świąteczne etykiety. Oranżada Hellena otrzyma mocne wsparcie w punktach sprzedaży.
Za kreację spotu odpowiedzialna jest agencja Brandman z Krakowa, a za jego produkcję - dom produkcyjny In Vitro. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM. Działania PR prowadzi Kolterman Media Communications.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,