M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Syzygy wygrała przetarg na dwuletni program Kycoera Document Solutions Europe

Maciej Florek | 29 listopada 2017, 06:00

Dzięki obsłudze Syzygy nowy klient ma się stać dostawcą rozwiązań zarządzania dokumentami, a nie tylko producentem sprzętu.

Grupa Syzygy, należąca do WPP, wygrała przetarg na przeprowadzenie projektu w transformacji cyfrowej firmy Kycoera Document Solutions Europe. Firma zajmuje się produkcją oraz rozwijaniem takich produktów jak monochromatyczne i kolorowe drukarki, produkty wielofunkcyjne, urządzenia wielkoformatowe i inteligentne oprogramowania. Syzygy przeprowadzi projekt, dzięki której Kycoera ma się stać dostawcą rozwiązań
zarządzania dokumentami, a nie tylko producentem sprzętu.

W ramach dwuletniego programu Syzygy zaprojektuje oraz wdroży platformę przeznaczoną dla 17 rynków. Londyński oddział Syzygy zajmie się strategią, designem, pracą z danymi oraz działaniami w zakresie UX, Syzygy Warsaw będzie odpowiedzialne za wdrożenie i rozwój platformy.

Pomoc Syzygy ma polegać na zbudowaniu europejskiej platformy internetowej opartej na technologii Adobe Marketing Suite pozwalającej na większą elastyczność, targetowanie, raportowanie w czasie rzeczywistym i automatyzacje procesów decyzyjnych.

Czytaj więcej na temat: , ,