M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowe zadania Katarzyny Kieli w Discovery Communications

( red. ) | 4 grudnia 2017, 06:00

Nadawca reorganizuje struktury regionalne.

Discovery Communications reorganizuje jednostki biznesowe w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (region EMEA). Katarzyna Kieli, która pełni funkcję president & managing directora w regionie EMEA, będzie odpowiadać dodatkowo za wdrażanie nowego modelu konsumenckiego i produktowego. Nadawca konsoliduje teraz jednostki, które wcześniej podzielono na Wielką Brytanię, Skandynawię, Europę Południową i CEEMEA.

Teraz wyznaczono wspólny zespół liderów, który będzie skupiał się na optymalizacji podstawowej działalności Discovery, jednocześnie rozwijając nowe obszary wzrostu.

Poszerzono obowiązki Marinelli Soldi i Jamesa Gibbonsa. Soldi będzie głównym strategiem regionu EMEA i dyrektorem zarządzającym na rynkach Europy Południowej. Będzie także współtworzyć projekty związane z analizą konsumencką i rozwojem produktu. Gibbons, który sprawował funkcję general managera w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii oraz head of commercial development w regionie EMEA, teraz będzie bezpośrednio kierował rynkiem brytyjskim. Zastąpił Susannę Dinnage, która awansowała na nowo utworzone stanowisko global president Animal Planet.

(Broadband TV News)

Czytaj więcej na temat: , , , ,