M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

TVN uruchamia aplikację umożliwiającą bezpłatne korzystanie z internetu mobilnego w zamian za oglądanie reklam

Piotr Machul | 8 grudnia 2017, 06:00

Administratorem aplikacji jest firma Moben.

TVN uruchamia aplikację WebHop, która daje możliwość bezpłatnego korzystania z internetu mobilnego w zamian za oglądanie reklam. Startująca wersja testowa pozwala co najmniej 7,5 tys. użytkownikom na wykorzystanie do 100 MB transferu każdego dnia. W okresie testowym dostępna będzie tylko na telefonach z systemem Android.

WebHop ma pomóc osobom, które potrzebują dodatkowego transferu poza swoim pakietem czy przedpłaconym limitem - wystarczy zainstalować intuicyjną aplikację.

Za jej pośrednictwem użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian podczas korzystania z usługi co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów. Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców - powiedział Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN.

Aplikacja poświęcona jest użytkownikom systemu Android i jednocześnie abonentom sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić, jaka ilość MB pozostała mu do wykorzystania. O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany.

Administratorem aplikacji jest firma Moben.

Czytaj więcej na temat: ,