M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Showmax i Storytel w T‑Mobile

Maciej Burlikowski | 8 grudnia 2017, 06:00

Operator komórkowy poszerza ofertę rozrywkową.

Operator komórkowy T‑Mobile Polska zawarł umowy z serwisem SVoD Showmax i biblioteką audiobooków Storytel, dzięki którym będą one dostępne dla klientów operatora na warunkach korzystniejszych niż standardowe. 

Klienci T-Mobile będą mogli wypróbować serwis Showmax przez 90 dni za darmo. Po tym okresie zapłacą 19,90 zł miesięcznie abonamentu. Tyle wynosi regularny (ogólnodostępny) abonament Showmax, jednak okres try&buy wynosi standardowo 14 dni. Korzystniejszą dla abonentów umowę zawarł z Showmaksem jednak operator komórkowy Play - jego klienci nie płacą za dostęp do serwisu przez rok. Dodatkowo abonenci oferty Supernet Video w T-Mobile Polska nie zapłacą za transfer danych.

W przypadku Storytel klienci T-Mobile Polska mogą wypróbować serwis przez 30 dni (standardowo: 14 dni), po tym okresie zapłacą 29,90 zł miesięcznie (regularna, ogólnodostępna cena). Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

- Uważnie obserwujemy, jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Dla T‑Mobile, jako nowoczesnego operatora i dostawcy usług telekomunikacyjnych, mobilne wideo stanowi jeden z kluczowych kierunków rozwoju sieci. Kiedy jako pierwsi na rynku wprowadzaliśmy usługę Netflix dla naszych abonentów, a później serwis Supernet Video, wiedzieliśmy, że jesteśmy w czasie, gdy telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego dziś portfolio atrakcyjnych ofert dla klientów wzbogacamy o wspólną propozycję z Showmax i Storytel - mówi Piotr Markowski, dyrektor departamentu marketingu B2C w T‑Mobile.

Abonenci oferty Supernet Video T-Mobile nie płacą za transfer danych korzystając z serwisów: YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl, WP Pilot i Chili Cinema. Usługa, w zależności od wybranej rozdzielczości, kosztuje: 5 zł (DVD) lub 15 zł (full HD) miesięcznie.