M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zuzanna Warowna-Toruńska żegna się z Ogilvy, następcą zostanie Agnieszka Wasilewska

Tomasz Wygnański | 12 grudnia 2017, 06:00

Menedżerka odchodzi po dwóch latach pracy w agencji.

Z początkiem maja 2018 r. nastąpi zmiana na stanowisku dyr. zarządzającego Grupy Ogilvy w Polsce. Zuzanna Warowna-Toruńska, która od listopada 2015 r. zarządza Ogilvy, zdecydowała się rozstać z agencją.

– To było bardzo ciekawe wyzwanie i udało nam się bardzo dużo razem zrobić. Mam jednak w głowie kilka projektów, na realizację których przyszedł czas, a nie mogę pogodzić ich z zarządzaniem Ogilvy, stąd decyzja o odejściu. Całe szczęście swojego następcy nie musiałam daleko szukać – Agnieszka, zajmując stanowisko client service directora, przez ostatnie dwa lata była de facto moją prawą ręką i bez chwili zastanowienia zaproponowałam ją na moje miejsce. Najbliższe miesiące zaplanowane są tak, aby Agnieszka na spokojnie mogła przejąć moje obowiązki zarówno te dotyczące zarządzania agencją, jak i pozostałymi spółkami – mówi Warowna-Toruńska.

Agnieszka Wasilewska z Ogilvy związana jest od października 2014 r., a z branżą reklamową od 2003 r. Przed Ogilvy pracowała przez 11 lat w McCann Worldgroup, gdzie współzarządzała dwiema spółkami w grupie – agencją interaktywną MRM Worldwide (obecnie McCann//MRM) oraz agencją marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide (obecnie Craft & Momentum). W latach 2010-2012 była członkiem zarządu agencji McCann Worldgroup, a od 2012 r. odpowiadała za zarządzanie zintegrowanymi projektami w całej agencji.

W skład Grupy Ogilvy poza agencją Ogilvy & Mather wchodzi Ogilvy PR, Ogilvy Brand Consulting i dom produkcyjny Redworks.

(współpraca JN)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,