M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Zet wprowadzi wiosenną ramówkę

Katarzyna Woźniak | 29 marca 2018, 06:00

Stacja Eurozetu po świętach startuje z nową ofertą dla słuchaczy.

Radio Zet, flagowa stacja Eurozetu, ogłosiła, że 3 kwietnia wystartuje z nową ramówką. Redaktor naczelny stacji Sławomir Assendi podkreślił, że stacja chce dawać słuchaczom więcej inspiracji, lekkości i pozytywnej energii. Poranek Radia Zet od 5:30 do 9:00 poprowadzą Damian Michałowski i Michał Korościel. Towarzyszył im będzie Kamil Nosel ze swoją audycją "Nosel wkręca na zlecenie".
Po 9:00 w "Dniu z Radiem Zet” Tomasz Florkiewicz zaprosi do zabawy “Wielkie dzieny w Radiu Zet”. Za pośrednictwem strony WWW i anteny słuchacze będą mogli złożyć specjalne podziękowania dla bliskich osób. Michał Dzienyński regularnie będzie odwiedzał słuchaczy Radia Zet, jeżdżąc po Polsce. Szymon Majewski podzieli się doświadczeniami z ponad 20 lat udanego małżeństwa. Nowością będzie “Gojdź programu”, czyli rozmowa z popularnym dr Krzysztofem Gojdziem.
"Dzień z Radiem Zet” kontynuować będzie Agnieszka Kołodziejska (od godz. 12 do 15). W programie znajdzie się dużo tematów związanych z przygotowaniami do wakacji, zdrowym odżywianiem oraz fitnessem. Ponadto Tomasz Michniewicz w audycji “W drogę” pomoże zaplanować podróż marzeń.
"Popołudnie z Radiem Zet” poprowadzą Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński (15-18). W paśmie będzie można usłyszeć “Mądrości gwiazd”, konkurs “Trzy po trzy”, “GaZetki, czyli bieg przez plotki”, a w piątki również “Rapsy Szymona M".

"Wieczór z Radiem Zet” poprowadzi  Marcin Wojciechowski (18-22), odkrywający świat muzyki Radia Zet z finałem w piątek, czyli “Listą przebojów Radia Zet”. W tym samym paśmie w sobotę podwójna dawka muzyki w audycji "Zet Zet w Radiu Zet”, której gospodarzem jest Zbigniew Zegler. Po 22.00 pasmo “Pomiędzy dniem a snem”, do słuchania którego zaprosi Hubert Radzikowski, a w weekendy Marcin Łukasik.

W soboty i niedziele od 9.00 Tomasz Michniewicz i jego “Mapa świata”, tym razem w dwugodzinnej odsłonie. Tuż po nim "Życie jak marzenie", czyli czterogodzinne wyjątkowe spotkanie z Marzeną Chełminiak i jej gośćmi.
Nie zabraknie również codziennych rozmów Konrada Piaseckiego, o 8:02 od poniedziałku do piątku. W weekend z kolei polityczno-społeczne rozmowy Radia Zet poprowadzą na zmianę Joanna Komolka i Łukasz Konarski.

Czytaj więcej na temat: ,