M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rusza konkurs preselekcji do South Korean New Stars

Katarzyna Kacprzak | 17 kwietnia 2018, 06:00

Po udanych konkursach preselekcji New Stars w Polsce, na Węgrzech i w Bułgarii w 2017 r. młodzi twórcy mogą sprawdzić swoje umiejętności również w 2018 r.

Młodzi kreatywni mogą ponownie ubiegać się o udział w konkursie preselekcji do South Korean New Stars. New Stars to konkurs dla kreatywnych poniżej 30. roku życia i z mniejszym niż trzyletni stażem w branży. Każdy kraj wyłoni zwycięski team, który otrzyma zakwaterowanie w Busan w Korei Południowej, w czterogwiazdkowym hotelu nad oceanem na 5 nocy, między 21 a 26 sierpnia. Zaproszenia na ceremonię otwarcia, networking party, seminaria Adstar są również uwzględnione.

W online jury z Polski zasiądą: Tytus Klepacz, dyrektor kreatywny w Ogilvy Polska, Maciej Marasek, creative director w Agencja 2012, Martin Winter, dyrektor kreatywny w 180heartbeats + Jung v. Matt, Bartek Klimaszewski, co-creative directors w McCann & MRM Polska, Katarzyna Sośnierz, dyrektor kreatywny w Lvov, Bartek Rams, dyrektor kreatywny w Heart & Brain.

Kandydaci muszą się zarejestrować, podając swój adres e-mail i inne dane do 25 kwietnia tutaj. 27 kwietnia zostanie udostępniony brief. Do 30 kwietnia uczestnicy powinni przesłać swoje prace.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,