M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ewa Urbaniak dyrektorem polskiej fabryki L'Oreala

Joanna Niewiadomska | 21 maja 2018, 06:00

Paulina Jurkiewicz pokieruje fabryką w Karlsruhe w Niemczech.

L’Oréal ogłosił zmianę na stanowisku dyrektora swojej polskiej fabryki L'Oreal Warsaw Plant. Nowym dyrektorem w Polsce została Ewa Urbaniak, która dotychczas zarządzała fabryką L’Oréal w Vorsino w Rosji. Obecna dyrektor fabryki L’Oréal Warsaw Plant Paulina Jurkiewicz pokieruje fabryką w Karlsruhe w Niemczech.

Paulina Jurkiewicz od  2000 r. przeszła wszystkie szczeble kariery w polskiej fabryce – zaczynała od pracy w dziale logistyki, następnie przeniosła się do działu produkcji, aby w 2014 r. objąć stanowisko dyrektora fabryki. 

Ewa Urbaniak, dotychczas zarządzała fabryką L’Oréal w Vorsino w Rosji. Wcześniej, od 2001 r., pracowała w polskiej fabryce, gdzie w 2007 r. stanęła na czele działu produkcji. Potem to samo stanowisko piastowała w fabryce w Karlsruhe w Niemczech, a w 2013 r. została dyrektorem fabryki L’Oréal w Izraelu, by w końcu 2015 r. objąć stanowisko dyrektora fabryki w Vorsino w Rosji.

Nowym dyrektorem fabryki w Vorsino został Vincent Breucq, pełniący w niej dotychczas funkcję kierownika ds. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzania infrastrukturą.

L’Oréal Warsaw Plant to dziś jedna z głównych fabryk grupy i jednocześnie największa fabryka L'Oréal na świecie pod względem liczby produkowanych jednostek. Wytwarza pełen asortyment szamponów, mleczek do ciała, toników, dezodorantów oraz farb do włosów, głównie dla marki Garnier. Rocznie powstaje w niej 380 mln kosmetyków, które są eksportowane do 33 krajów

Czytaj więcej na temat: , , ,