M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Carrefour współpracuje z 4Mobility

Joanna Niewiadomska | 26 czerwca 2018, 06:00

Użytkownicy aplikacji "Mój Carrefour" będą mieli zniżki na carsharing.

Carrefour Polska i 4Mobility nawiązały współpracę – w ramach umowy partnerskiej 4Mobility udostępnia usługę carsharingu przy trzech największych hipermarketach Carrefour w Warszawie, a użytkownicy aplikacji „Mój Carrefour” będą mogli korzystać z kuponów zniżkowych na wypożyczenie samochodu. 

 W ramach współpracy samochody 4Mobility można wypożyczyć przy hipermarkecie Carrefour w Atrium Targówek, centrach handlowych Wileńska oraz Arkadia.

Rozwój innowacyjnych usług jest ważnym elementem strategii transformacji cyfrowej Carrefour Polska. Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na inicjatywach własnych, wdrażając m.in. projekt SąSiatki, bazujący na ekonomii współpracy, czy usługę Scan&Go. Współpraca z carsharing 4Mobility to pierwsza taka akcja w Polsce, która pozwoli nam zaoferować jeszcze więcej korzyści naszym klientom – mówi Grzegorz Wazowicz, dyrektor usług finansowych i handlowych Carrefour Polska. 

W aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” sieć Carrefour Polska udostępnia klientom kody rabatowe – kupony o wartości 20 zł – na przejazdy autami na minuty 4Mobility.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,