M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Reserved reklamuje się w brytyjskim "Vogue'u"

Magdalena Soroczyńska | 21 sierpnia 2018, 06:00

Marka otwiera kolejna salony w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Sesja zdjęciowa polskiej marki odzieżowej Reserved pojawi się na łamach wrześniowego wydania brytyjskiego "Vogue'a". Zdjęcia sesji wykonała Jessie Lily Adams. Dodatkowo marka wykupiła w internetowym wydaniu magazynu artykuł na temat Reserved i koncernu LPP. Sesja przedstawia ubrania i dodatki z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Reserved.
We wrześniu ub.r. marka otworzyła w Londynie swój pierwszy salon, który promowała kampania z udziałem modelki Kate Moss. W ostatniej kampanii marki wystąpiła supermodelka – Cindy Crawford.
 
Salony flagowej marki firmy LPP działają już w ponad 20 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W połowie sierpnia otwarto pierwszy salon w Izraelu niedaleko Tel Awiwu. W tym roku mają ruszyć jeszcze sklepy w Słowenii i Kazachstanie, a w 2019 r. Reserved chce zadebiutować w Finlandii oraz w Bośni i Hercegowinie. LPP odnotowało 104,77 mln zł skonsolidowanej straty netto w I kw. 2018 r. wobec 117,03 mln zł straty rok wcześniej. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 r.
 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,