M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Z Rock Radia do Newonce.radio

Katarzyna Woźniak | 4 września 2018, 06:00

Dziennikarz muzyczny Piotr Kędzierski zmienia stację.

Po 10 latach współpracy z rozgłośniami Agory Piotr Kędzierski dołącza do grupy Newonce.media, której jest udziałowcem. W Newonce.radio będzie łączył funkcję dyrektora kreatywnego i gospodarza audycji porannych.
Karierę antenową dziennikarz zaczynał w Polskim Radiu Bis i kontynuował ją w Radiu Roxy, a potem Rock Radiu. Prowadził audycje m.in. z Kubą Wojewódzkimi i Tymonem Tymańskim.
Od początku października Kędzierski będzie prowadził audycje poranne.
W jesiennej ramówce Newonce.radio poza Piotrem Kędzierskim znajdą się również m.in. Piotr "Steez” Szulc (PRO8L3M), członkowie zespołu Kamp!, Arek "Ras” Sitarz (Rasmentalism) oraz związani z Eleven Sports Filip Kapica i Mateusz Święcicki. Wkrótce do zespołu dołączą też kolejne postaci związane ze środowiskiem radiowym.
Internetowe Newonce.radio wystartowało w marcu tego roku. Stacja nadaje 24 godziny na dobę i można jej słuchać za pośrednictwem aplikacji mobilnej (dostępnej w App Store i Google Play) oraz na stronach WWW.

Newonce.media to grupa mediowa, w skład której wchodzą Newonce.net – portal internetowy, Newonce.paper – magazyn drukowany, i Newonce.radio – radio internetowe. Newonce.net to niezależny serwis lifestyle’owo-popkulturowy. Jak podaje właściciel, portal odwiedza ponad ćwierć miliona użytkowników miesięcznie, którzy generują ponad dwa miliony odsłon. 72 proc. użytkowników jest w wieku 18-24 lat, 24 proc. w wieku 25-34 lat, najczęściej publikowane treści dotyczą muzyki, kina, seriali i mody ulicznej. Założycielem i CEO grupy jest Michał Michalski, a działem marketingu i produkcji kieruje Alicja Szewczyk.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,