M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Zet i Onet łączą siły przed wyborami samorządowymi

Katarzyna Woźniak | 6 września 2018, 06:00

Redakcja radiowa i internetowa mają za zadanie pokazać, że wyniki wyborów samorządowych mają realny wpływ na życie lokalnej społeczności.

Grupa Eurozet, poinformowała, że od 8 września br. weekendowy "Gość Radia Zet" będzie realizowany wspólnie z Onetem, a rozmowa odbywać się będzie z kandydatami wybranych małych i średnich miast. Dziennikarze Radia Zet i Onetu odwiedzą miasta, które pokazują, że wybory samorządowe to nie tylko walka głównych partii politycznych, ale realne decyzje lokalne, lokalni działacze i sprawy, które rozgrywają się obok miejsca zamieszkania. Każdej rozmowie towarzyszyć będą relacje reporterskie i rozmowy z mieszkańcami oraz lokalnymi aktywistami, tak żeby pokazać odbiorcom szerokie spektrum lokalnych spraw.
Pierwszym miastem, które odwiedzą, będzie Radom. Kolejne to: Kalisz, Elbląg i Nowy Sącz. "Gościa Radia Zet" realizowanego wspólnie z Onetem prowadzić będą w parach dziennikarze Radia Zet – Joanna Komolka i Łukasz Konarski, oraz dziennikarze Onetu – Kamil Dziubka i Jonasz Jasnorzewski. Weekendowy "Gość Radia Zet" nadawany jest w soboty i niedziele o godz. 8.02, transmisja wideorozmowy także na stronach internetowych mediów.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,