M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bank Millennium reklamuje Konta 360˚

Maciej Burlikowski | 7 września 2018, 06:00

Spot nakręcono na Kanale Elbląskim.

Bank Millennium rozpoczyna nową kampanię, w której reklamuje rachunki osobiste o nazwie Konto 360˚.
Zdjęcia do reklamy kręcono na Kanale Elbląskim. To najdłuższy kanał żeglowny w Polsce i jedna z największych atrakcji turystycznych Warmii i Mazur. Na niektórych odcinkach kanału statki przetaczane są po lądowych pochylniach napędzanych siłą wody.

Jak przekonuje bank, w świecie finansów taką siłą napędową może być Konto 360˚ Banku Millennium, które umożliwia korzystanie np. z pomocy medycznej i technicznej w ramach atrakcyjnego pakietu assistance (wymagane wpływy w wysokości 1 tys. zł oraz jedna płatność kartą lub Blikiem w miesiącu, aby nie płacić za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów). Bezwarunkowo bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na numer telefonu komórkowego. W reklamie banku ponownie wystąpił Radek Kotarski, twórca internetowego kanału popularnonaukowego "Polimaty".

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz na kanale banku na YouTube. Kampania będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, a za jego produkcję odpowiada Corner Shop. Media zakupił dom mediowy Initiative Media, działaniami w internecie zajmuje się Carat Poland.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,