M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Viacom uruchamia w Polsce własny serwis sVoD

Piotr Machul | 10 października 2018, 06:00

Dostępność i oferta Paramount Play będą systematycznie poszerzane.

Viacom International Media Networks uruchamia w Polsce Paramount Play, nowy serwis sVoD. Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej i drugim na świecie po Skandynawii, na którym pojawi się ta usługa. Jeszcze w październiku usługa zostanie udostępniona abonentom Play Now – serwisu należącego do Play (P4), operatora telefonii komórkowej w Polsce, a także sieci Toya.

- Paramount Play to rozwinięcie naszego tradycyjnego modelu biznesowego, nowy serwis umożliwi zwiększenie obecności Viacomu w kolejnych segmentach rynku w Polsce. Wzmocni także naszą pozycję jako lidera pośród firm międzynarodowych z segmentu pay – powiedział Bartosz Witak, SVP, general manager Viacom International Media Networks w regionie CEE & Izrael.

Oferta Paramount Play to wybór filmów ze studia Paramount Pictures, jak również najpopularniejsze programy kanałów MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr. W ofercie będą też najpopularniejsze produkcje lokalne MTV Polska i Comedy Central Polska.

Użytkownicy Paramount Play od dnia uruchomienia serwisu otrzymają również dostęp do premierowych odcinków produkcji MTV Polska i Comedy Central Polska w zaledwie kilka chwil po ich premierze telewizyjnej. Dzięki temu zobaczą najnowsze odcinki dziesiątego sezonu „Warsaw shore – Ekipa z Warszawy” i drugiej edycji „Drunk history – Pół litra historii”. W ofercie Paramount Play znajdzie się także najnowszy sezon „Ex na plaży Polska”, który od września br. jest emitowany na antenie MTV Polska. Oferta będzie systematycznie poszerzana.

W najbliższych tygodniach usługa Paramount Play pojawi się w ofercie kolejnych operatorów.

 

Czytaj więcej na temat: