M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Sztejter dołącza do Newonce.media

Katarzyna Woźniak | 23 października 2018, 06:00

Obejmie stanowisko business development directora.

Anna Sztejter dołącza do zespołu Newonce.media, gdzie pracować będzie na stanowisku business development directora.
Anna Sztejter przez 18 lat związana była z agencjami reklamowymi i PR. Jest współtwórczynią agencji Bridge2Fun. Doświadczenie w działaniach komunikacyjnych rozwijała we współpracy z takimi markami, jak: T-Mobile, Showmax, Orange, Telekomunikacja Polska, P4 Play, Dell, PKO Bank Polski i wiele innych.

Anna Sztejter była deputy managing directorem Bridge2Fun, managing directorem Cohn & Wolfe, account directorem i managerem w agencji Grey, TestardoRedCell, TestardoBates i Testardo PR.

Newonce.media to grupa mediowa, w skład której wchodzą Newonce.net – portal internetowy, "Newonce.paper" – magazyn drukowany, i Newonce.radio – radio internetowe. Portal odwiedza ponad ćwierć miliona użytkowników miesięcznie, którzy generują ponad dwa miliony odsłon. 72 proc. użytkowników jest w wieku 18-24 lat, 24 proc. w wieku 25-34 lat, najczęściej publikowane treści dotyczą muzyki, kina, seriali i mody ulicznej. Założycielem i CEO grupy jest Michał Michalski, a działem marketingu i produkcji kieruje Alicja Szewczyk.

Czytaj więcej na temat: , , , ,