M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Mrożewska z Coca-Coli do lubelskiego Herbapolu

Joanna Niewiadomska | 25 października 2018, 06:00

Będzie pełnić funkcję dyrektor marketingu. Jednocześnie stanowisko dyrektora handlowego objął Paweł Głowniak.

Herbapol-Lublin ogłosił transfery na dwa stanowiska zarządzające w firmie. Funkcję dyrektor marketingu objęła Anna Mrożewska. Będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii marketingowo-komunikacyjnej spółki oraz wszystkich marek, jak również rozwój i promocję nowych produktów.

Stanowisko dyrektora handlowego powierzono Pawłowi Głowniakowi, który odpowiadać będzie za strategię, organizację i zarządzanie całą krajową siecią sprzedaży. 

Anna Mrożewska z branżą marketingową związana jest od ponad 18 lat. Doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą (Wielka Brytania, Szwajcaria), pracując dla  firm: Gillette, Revlon i The Ales Group. Przez sześć lat związana była z Coca-Cola HBC, gdzie pełniła funkcję dyrektor marketingu, a następnie dyrektor strategicznych projektów biznesowych. 

Paweł Głowniak przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Bakalland S.A., gdzie jako dyrektor handlowy odpowiadał za sprzedaż krajową i zagraniczną na ponad 40 rynkach na całym świecie. Od 2013 roku był także wiceprezesem zarządu firmy. Uczestniczył również w procesach fuzji, m. in. w połączeniu firm Bakalland i Delecta. 

 

Czytaj więcej na temat: , ,