M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Otwarto pierwszy lokal Papa Diego

Joanna Niewiadomska | 19 listopada 2018, 06:00

Markę stworzyła firma Foodio Concepts założona przez spółkę Helios z Grupy Agora.

Otwarto pierwszy lokal pod szyldem Papa Diego. Markę stworzyła firma Foodio Concepts założona przez spółkę Helios z Grupy Agora oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra. Restauracja serwująca m.in. burrito, tacos i churros ruszyła w strefie restauracyjnej nowego centrum Libero w Katowicach.

Dla tych, którzy odwiedzą w Libero zarówno kino Helios, jak i Papa Diego przygotowano akcję promocyjną - po okazaniu biletu do kina otrzymają do zamówienia deser – porcję churros. 

 

Piotr Grajewski i Piotr Komór mają doświadczenie menedżerskie w branży restauracyjnej, współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe. Szefem kuchni Papa Diego w Katowicach został Rafał Sanetas, także pracujący wcześniej w Hard Rock Cafe.

 Kolejne lokale Papa Diego  powstać mają m.in. w Gdańsku (Forum Gdańsk), Poznaniu (Posnania), Warszawie (Centrum Praski Koneser, Galeria Młociny) i Łodzi (Manufaktura). W planach jest również drugi lokal w Katowicach – w Galerii Katowickiej.

 

 

Czytaj więcej na temat: ,