M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

WPP łączy trzy agencje w Seattle

( red. ) | 14 marca 2019, 06:00

Połączenie biur Wundermana, Possible i Cole & Weber pod szyldem Wunderman Thompson Seattle to kolejny krok w procesie konsolidacji grupy WPP.

Od 29 marca br. trzy biura z Seattle znajdą wspólne miejsce w dotychczasowej globalnej siedzibie Possible. Wunderman Thompson New York stanie się teraz globalną siedzibą połączonych agencji. Agencja marketingu cyfrowego Possible zachowa jednak swoją odrębną tożsamość w relacjach z kluczowymi klientami takimi jak AT&T, Microsoft i Volkswagen.

Justin Marshall, dotychczasowy dyrektor zarządzający Wunderman Seattle, obejmie stanowisko prezesa Wunderman Thompson Seattle. Biurem Wunderman Thomson w Nowym Jorku pokieruje zaś Joe Crump, do tej pory dyrektor zarządzający Possible w tym mieście. Marshall i Crump będą podlegać CEO agencji Wunderman Thompson w Ameryce Północnej - Shane'owi Atchinsonowi.

Grupa WPP jest w trakcie restrukturyzacji, zmierzającej do konsolidacji działań kreatywnych, technologicznych i analitycznych, w odpowiedzi na spadek zysków i utratę niektórych kluczowych klientów.

(TheDrum.com)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,