M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Robert Graczyk redaktorem naczelnym Komputerswiat.pl

Joanna Niewiadomska | 5 kwietnia 2019, 06:00

Axel Springer zakończył wydawanie serwisu Technologie.Onet.pl, wszystkie treści technologiczne publikowane będą w Komputerswiat.pl.

Robert Graczyk 1 kwietnia objął funkcję redaktora naczelnego serwisu Komputerswiat.pl. Rafał Kamiński, który wcześniej łączył zarządzanie redakcją online oraz magazynu, pozostaje na stanowisku redaktora naczelnego drukowanej wersji Komputer Świata. Jest on jednocześnie szefem newsroomu i jego zadaniem jest operacyjne wdrażanie w redakcji strategii firmy i segmentu technologicznego. Robert Graczyk będzie odpowiedzialny za rozwój serwisu po jego połączeniu z Technologie.Onet.pl.

- 1 kwietnia zakończyliśmy wydawanie serwisu Technologie.Onet.pl. Wszystkie treści technologiczne, w tym te dotyczące AGD, gier czy militariów będą publikowane wyłącznie na Komputerswiat.pl i promowane we wszystkich kanałach, w tym również na stronie głównej Onetu - tłumaczy Paweł Paczuski, dyrektor wydawniczy Moto & Tech w Ringier Axel Springer Polska, dodając, że rozdzielenie funkcji redaktora naczelnego pomiędzy wydaniem drukowanym Komputer Świat i serwisem online Komputerswiat.pl ma na celu znaczne wzmocnienie obu tych obszarów, strategicznych dla segmentu technologicznego.

Robert Graczyk jest związany z mediami od ponad dziesięciu lat. Pisał dla serwisów Benchmark.pl, PCWorld, Frazpc. W 2011 r. dołączył do zespołu PCLab.pl. W 2013 r. objął stanowisko wydawcy serwisu Technowinki.onet.pl, a od  2017 r. pracował jako business developmemt manager w Ringier Axel Springer Polska.

Czytaj więcej na temat: ,