M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

LOT: Grześki polecą, Prince Polo zostają

Ilona Mrozowska | 13 maja 2019, 06:00

Od 1 maja br. na pokładach samolotów LOT-u pasażerom serwowana jest nowa słodka przekąska - wafle Grześki produkowane przez polską spółkę Colian. Wcześniej rolę tę pełniły wafelki Mondeleza - Prince Polo.

Od 1 maja br. na pokładach samolotów LOT-u pasażerom serwowana jest nowa przekąska – wafle Grześki. Jak tłumaczy LOT, produkt firmy Colian jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych wafelków w Polsce, a jego receptura nawiązuje do rodzimych tradycji cukierniczych.

Jednocześnie jednak LOT przyznaje, że zmiana jest efektem przetargu, w którym najlepsze warunki zaproponował właśnie producent Grześków. - Jesteśmy przekonani, że nową propozycję docenią wszyscy nasi pasażerowie, w tym rosnąca liczba gości z zagranicy - usłyszeliśmy w biurze prasowym LOT.

Mondelez Polska podkreśla natomiast, że szanuje decyzję zarządu PLL LOT o zakończeniu współpracy. - Dzięki wieloletniej obecności Prince Polo na pokładach LOT-u mogliśmy towarzyszyć klientom w czasie podróży, jak i dołożyć swoją cegiełkę do międzynarodowej promocji wywodzących się z Polski produktów - przypomina firma.

Grześki będą sukcesywnie wprowadzane do oferty we wszystkich rejsach LOT-u oraz w salonach LOT Business Lounge „Polonez” i „Mazurek” na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie.

- Grześki to silna, rodzima marka z długoletnią tradycją. Cieszymy się, że będzie towarzyszyć pasażerom na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT - skomentował Jan Kolański, prezes zarządu spółki Colian.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,