M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Plotek.pl z nowym formatem na YouTube

Paweł Piasecki | 24 maja 2019, 06:00

#TRENDCHALLENGE - pierwszy format o tematyce modowej na polskim YouTube łączący rozrywkowe wideo z rozwiązaniami z zakresu e-commerce - zadebiutuje 26 maja.

Program, w którym co tydzień oceniane będą najciekawsze i najodważniejsze stylizacje popularnych polskich influencerów - gwiazd YouTube, Instagrama oraz platformy TikTok, poprowadzi Monika Maszkiewicz, wideo reporterka Plotek.pl związana z tym serwisem internetowym Agory od kwietnia 2017 r. Będzie przyznawać wybranym stylizacjom „gwiazdki Plotka”, a także podpowie, gdzie można znaleźć podobne ubrania, akcesoria i dodatki.

– Influencerzy to celebryci cieszący się coraz większą popularnością – szczególnie wśród młodych ludzi, którzy to właśnie na nich często wzorują swój styl, ubrania czy fryzury. Nasz nowy program na YouTube to innowacyjny format, który odpowiada na ten trend, łącząc wideo z działaniami e-commerce. Oglądając „#TRENDCHALLENGE”, będzie można zakupić produkty podobne do tych, które są w nim oceniane mówi Wiktoria Jakubowska, redaktor naczelna Plotek.pl.

Bohaterkami pierwszego odcinka „#TRENDCHALLENGE” będą Julia Wieniawa, Maffashion i Sylwia Przybysz. Producentką jest Nina Cieślińska odpowiedzialna też za inne popularne programy wideo Plotek.pl – „Koło Plotka” i „Tamagoczi”.

Kanał Plotek.pl na YouTube subskrybuje obecnie 360 tys. osób.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,