M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mastercard zadba o płatności na Orange Warsaw Festival

Paweł Piasecki | 30 maja 2019, 06:00

Impreza jest całkowicie bezgotówkowa. Festiwalowicze będą korzystać m.in. z opasek płatniczych w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Kolejna edycja Orange Warsaw Festival organizowanego przez Alter Art rusza w najbliższy piątek 31 maja na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Organizacja płatnicza Mastercard jest sponsorem i partnerem technologicznym wydarzenia.

Na terenie festiwalu będzie można płacić wyłącznie bezgotówkowo – kartami płatniczymi, zbliżeniowo telefonem, a także silikonową opaską na nadgarstek z kartą przedpłaconą. Taka opaska po raz pierwszy pojawiła się na Orange Warsaw Festival w zeszłym roku – wydano wówczas prawie 4 tys. sztuk. Osoby posiadające opaski z poprzedniej edycji festiwalu będą mogły z nich korzystać również w br.

Zarejestrowanie opaski na stronie Opaska.alterart.pl pozwala na zasilenie jej za pomocą aplikacji festiwalowej – przelewem online lub przez transfer środków z innej karty płatniczej. Z takiej opaski można korzystać także poza terenem festiwalu i po jego zakończeniu, przez cały okres ważności karty płatniczej powiązanej z opaską, czyli do 30 kwietnia 2021 r. Płatności bezgotówkowe realizowane za pomocą zarejestrowanych opasek płatniczych są bezpłatne. Opłaty pobierane są jedynie za wypłatę gotówki z bankomatu z funkcją zbliżeniową (3 zł) oraz przy płaceniu opaską za granicą (prowizja 1% od wartości transakcji). Opaski niezarejestrowane można będzie zasilić w punkcie obsługi na terenie imprezy.

Operatorem kart umieszczonych w opaskach jest firma DiPocket.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,