M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PKP Intercity partnerem Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Paweł Piasecki | 18 lipca 2019, 06:00

To druga edycja organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną konkursu dla blogerów opartego na grywalizacji, którego celem jest promowanie nieznanych zakątków Polski.

PKP Intercity przygotowało dla blogerów dodatkowe zadanie, za realizację którego otrzymają nagrody specjalne o łącznej wartości blisko 30 tys. zł. Są to imienne karty na pociągi PKP Intercity (I klasa) – roczna za zajęcie pierwszego miejsca, półroczna za drugie i trzymiesięczna za trzecie miejsce. W ramach konkurencji "Polska z okien pociągu PKP Intercity" blogerzy będą musieli stworzyć wpis o długości minimum 1500 znaków bez spacji zawierający minimum 8 fotografii. – To kolejny strategiczny projekt, po akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny", podczas którego ściśle współpracujemy z PKP Intercity – powiedział prezes Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) Robert Andrzejczyk.

POT przyzna zwycięzcom konkursu, wyłonionym przez jury, trzy nagrody główne na łączną kwotę ponad 20 tys. zł. Z pełną listą uczestników (16 blogerów, z których każdemu zostało przydzielone jedno województwo do promowania) można zapoznać się tutaj. Rozstrzygnięcie nastąpi w Światowy Dzień Turystyki – 27 września br.

Realizatorem technicznym konkursu jest Burda Media Polska.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,