M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sport.pl i Gameset prezentują "Cyfrowych atletów" [wideo]

Katarzyna Kacprzak | 25 lipca 2019, 06:00

To program o sporcie i e-sporcie.

25 lipca br. o godz. 20.00 na Sport.pl i Gazeta.pl zadebiutuje nowy format wideo, w którym spotkają się dwa światy – sportu i e-sportu. Fani tradycyjnych rozgrywek i wielbiciele gamingu będą mogli zgłębić ich tajniki w programie "Cyfrowi atleci” stworzonym przez Sport.pl wraz z agencją marketingu rozrywkowego Gameset.

"Cyfrowi atleci" to internetowy talk show, w którym spotkają się ze sobą sportowcy i e-sportowcy, aby porozmawiać o swoich dziedzinach. Prowadzący program dziennikarz Sport.pl Damian Bąbol oraz były zawodnik i komentator e-sportowy Łukasz “Leo” Mirek zapytają swoich gości m.in. o e-sport na igrzyskach olimpijskich, umiejętności potrzebne do rozwijania kariery zawodowej czy potencjalne zarobki w poszczególnych dziedzinach.

Pierwszy sezon „Cyfrowych atletów” składa się z trzech odcinków, które będą publikowane w czwartki o godz. 20.00 na Sport.pl i Gazeta.pl, a także na platformach YouTube oraz Twitch. Wystąpią w nich m.in. tenisista Jerzy Janowicz, młociarz Paweł Fajdek oraz biegaczka Joanna Jóźwik, a także gwiazdy e-sportu: Jakub "Cinkrof" Rokicki, Miłosz "Miłosz9" Bogdanowski i Olimpia "Komedyja" Cichosz. Kolejny sezon planowany jest na jesień.
Program wspiera autopromocja na Sport.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych, m.in. gwiazd programu.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,