M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Łukasz Herman client partenerem w Caracie

Maciej Florek | 26 lipca 2019, 06:00

Na obecnym stanowisku koordynuje pracę 22 osób.

Łukasz Herman objął stanowisko client partnera w domu mediowym Carat (Dentsu Aegis Network). Herman ma 17 lat doświadczenia zawodowego. W grupie Dentsu Aegis Network pracuje od ponad 13 lat.

Karierę w branży reklamowej rozpoczął od stanowiska plannera w domu mediowym Vizeum, w którym pracował do 2009 r. Przez kolejne dwa lata pełnił w Dentsu Aegis Network rolę business development/innovation managera. W 2011 r. przeniósł się do domu mediowego Carat na stanowisko communications managera i zajmował tę posadę do końca 2015 r. W 2016 r. awansował na group account directora. Zajmował się obsługą wielu klientów, m.in. z branż FMCG, rozrywkowej czy ubezpieczeniowej: Takeaway (Pyszne.pl), AXN, Jysk, Olimp Labs i Whirlpool.

Na obecnym stanowisku koordynuje pracę 22 osób (menedżerów, specjalistów mediowych). Odpowiada za klientów: Simba, Olimp Labs, Takeaway (Pyszne.pl), Selgros, Panawit, Arla, Mastercard, AXN, Jysk, Hörmann. Po odejściu Szymona Jóźwiaka, który przeszedł na stronę klienta (marka Philips), Łukasz Herman przejął także obsługę mediową tej firmy.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,