M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Beata Kozidrak trafia za kratki w spocie Netfliksa

Katarzyna Woźniak | 30 lipca 2019, 06:00

Polska piosenkarka w spocie promującym ostatni sezon serialu "Orange is a New Black".

Wystartowała kampania promująca ostatni sezon serialu produkcji Netflix "Orange is the New Black". Tym razem w spocie promocyjnym wystąpiła polska piosenkarka Beata Kozidrak. Zapytana przez bohaterki serialu o to, za co siedzi, odpowiada piosenką "Lola, Lola", której refren zaczyna się od słów: "Zabiłam go całą mocą swą".
Serial "Orange Is The New Black" opowiada o osadzonych w kobiecym zakładzie karnym. Podczas siedmiu sezonów widzowie obserwowali, jak nowe więźniarki przychodzą i stają się głównymi bohaterkami. W najnowszym spocie Netfliksa Beata Kozidrak próbuje przekonać do siebie pozostałe osadzone. Nowy klip natychmiast podbił Facebooka. W momencie publikacji tego wydania MMP24 spot ma już ponad 4,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Firma nie informuje jednak, kto odpowiada za kreację i realizację działań ani kto na jej potrzeby kupuje media, jednak według naszych wiadomości za koncept, kreację, nadzór nad realizacją filmu odpowiada agencja Gong. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się Wavemaker. 
O kampanii promującej poprzednią serię "Orange is The New Black", w której wystąpiła Magda Gessler, informowaliśmy w serwisie MMP24 z 31 lipca 2018 r.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,