M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agata Cieślar zakłada Iterators Digital

Katarzyna Kacprzak | 6 sierpnia 2019, 06:00

Będzie to część ekosystemu Iterators, software-house’u z biurami w Warszawie i Krakowie założonego w 2015 r. przez Jacka Głodka i Łukasza Sowę.

Agata Cieślar zakłada Iterators Digital - nowa spółka będzie zajmowała się kompleksową obsługą UX i design dla polskich i międzynarodowych klientów. W skład kompetencji będą wchodziły badania, warsztaty, projektowanie i identyfikacja wizualna. Agata Cieślar będzie pełniła w Iterators Digital funkcje managing partnera i CEO.

Iterators Digital będzie częścią ekosystemu Iterators, software-house’u z biurami w Warszawie i Krakowie założonego w 2015 r. przez Jacka Głodka i Łukasza Sowę. W jego skład wchodzi jeszcze Iterators Mobile, wyspecjalizowane w aplikacjach mobilnych. Do klientów Iterators należą między innymi Go Sport, Bellhop, Kiwi Jobs, Imperative, Addictions.ai, Unilever i Boston Children’s Hospital.

Agata Cieślar ma 12 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu badań. Karierę zaczynała w Uselab, pracowała w Artegence, Kalicińskich i Roche Global IT Solutions. Wykładała Interakcje Człowiek Komputer na Uniwersytecie SWPS i Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, była prelegentką festiwalu Cannes Lions 2019.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,